Romane

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Cuka e shtegtarit, Petro Marko Shfaq të madhe

Cuka e shtegtarit, Petro Marko

SKU000547

Produkt i ri

Lart, diku në ajërFluturimi i një shpendiPërvijon shkronja dhe shkronjat fjalëDiçka do të thotë...Çudi! Krisma nuk u dëgjua.Kush qëlloi... kush?Në tokë shpendi u rrëzua(Diçka deshi të thoshte...)Po ky gjak ç'është?Ç'është kjo njollë e errëtNë gjoksin tim?Kush qëlloi... kush?

Më shumë detaje

$6.65

-20%

$8.31

Të dhënat

AutoriPetro Marko

Më shumë informacione

Titulli: Çuka e shtegarit
Origjinali: Çuka e shtegarit
Gjinia: Roman
Autori: Petro Marko
Shtëpia botuese: Omsca – 1
Viti: 2001
Fq. 284
Pesha: 0.32 kg
ISBN: 978-99927-40-54-X

Fragment nga libri

Lart, diku në ajërFluturimi i një shpendiPërvijon shkronja dhe shkronjat fjalëDiçka do të thotë...Çudi! Krisma nuk u dëgjua.Kush qëlloi... kush?Në tokë shpendi u rrëzua(Diçka deshi të thoshte...)Po ky gjak ç'është?Ç'është kjo njollë e errëtNë gjoksin tim?Kush qëlloi... kush?

Reviews

Write a review

Cuka e shtegtarit, Petro Marko

Cuka e shtegtarit, Petro Marko

Lart, diku në ajërFluturimi i një shpendiPërvijon shkronja dhe shkronjat fjalëDiçka do të thotë...Çudi! Krisma nuk u dëgjua.Kush qëlloi... kush?Në tokë shpendi u rrëzua(Diçka deshi të thoshte...)Po ky gjak ç'është?Ç'është kjo njollë e errëtNë gjoksin tim?Kush qëlloi... kush?

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)