Kategoritë

Botuesit

Autorët

Te jetosh, te dashurosh, te kuptohesh, Leo Buscaglia Shihe të plotë

Te jetosh, te dashurosh, te kuptohesh, Leo Buscaglia

Dashuria mësohet si çdo gjë tjetër në jetë. Ajo nuk përkufizohet dot me fjalë, mbi të gjitha është një mënyrë të jetuari dhe të bën të ndihesh gjallë. Në qoftë se e përvetëson këtë koncept në mënyrë sa më të plotë, shpjegon autori, mund të marrësh nga jeta shpërblimin më të çmuar: të jesh vetja jote.

Info shtesë

SKU000220

Disponueshëria: Ne gjendje

$8.90

Me ulje çmimi!

-20%

$11.13

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Gruaja e gjeneralit, Joseph O Connor

  Gruaja e...


  Një nga kapitujt më dramatikë dhe pjellorë të...

 • Endrra dhe interpretimi i saj, Sigmung Freud

  Endrra dhe...


  Titulli: Ëndrra dhe interpretimi i sajGjinia:...

 • Sekreti i fytyres sime, Karen Ardiff

  Sekreti i...


  Do të bie të fle e shëmtuarDhe do të zgjohem e...

Titulli: Të jetosh, të dashurosh, të kuptohesh
Origjinali: Living, Loving, Learning
Gjinia: Psikologji
Autori: Leo Buscaglia
Shqipëroi: Zhak Pilika
Shtëpia botuese: Çabej
Fq. 208
Pesha: 0.291 kg.
ISBN: 978-99927-33-09-8

Mbi librin

Dashuria mësohet si çdo gjë tjetër në jetë. Ajo nuk përkufizohet dot me fjalë, mbi të gjitha është një mënyrë të jetuari dhe të bën të ndihesh gjallë. Në qoftë se e përvetëson këtë koncept në mënyrë sa më të plotë, shpjegon autori, mund të marrësh nga jeta shpërblimin më të çmuar: të jesh vetja jote.