Për fëmijë 8-14 vjec

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije Shfaq të madhe

Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije

SKU001801

Produkt i ri

Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe plot informacion, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$18.03

-20%

$22.54

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Enciklopedia ime e parë
Origjinali: Encyclopedia First Reference for Young Readers
Gjinia: Enciklopedi për fëmijë
Autori: Anita Ganeri & Chris Oxlade
Shqipëroi: Virgjil Muçi
Shtëpia botuese: Aeditions
Viti: 2010
Fq. 160
Pesha: 0.951 kg
ISBN: 978-99956-4147-4

Mbi librin

Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe plot informacion, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël.
• Materiali fotografik i zgjedhur dhe i përpunuar me kujdes e bën këtë libër shumë tërheqës për fëmijët.
• Faktet, pyetësorët, lojërat dhe rubrikat ndërvepruese sjellin në mënyrë krejt të natyrshme informacionin e nevojshëm.
• Mbështet me profesionalizëm të gjitha temat që zhvillohen në ciklin e ulët shkollor.

 

Reviews

Write a review

Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije

Enciklopedia ime e pare, Enciklopedi per femije

Me ilustrime shumëngjyrëshe dhe plot informacion, "Enciklopedia ime e parë" është burim themelor për mendjet kureshtare të lexuesve të vegjël.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)