• Banner

Tezja dhe shkopinjtë magjikë, Edi Gogu

A dini të mbani një sekret? Po? Mirë. Meqë më thatë që dini ta mbani një sekret, unë po jua rrëej sekretin tim.

800 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Tezja dhe shkopinjtë magjikë
Gjinia: Libër për fëmijë me ilustrime
Autori: Edi Gogu
Shtëpia botuese: Albas
Viti: 2022
Fq. 50
Pesha: 0.28 kg
ISBN: 978-9928-375-63-6
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin
Nuk e di për ju që po e lexoni këtë përrallë, por unë për veten time gjithmonë kam dashur që të kem një shkop magjik. Madje edhe sot ka çaste kur do të dëshiroja vërtet që, me anën e një shkopi magjik, të bëja shumë gjëra.
A dini të mbani një sekret? Po? Mirë. Meqë më thatë që dini ta mbani një sekret, unë po jua rrëej sekretin tim. Tezja ime, teze Lola, ka një shkop magjik. Madje jo një, por dhjetë. po, po, dhjetë ka. Unë i kam parë vetë me sytë e mi. Ja tani po jua rrëfej menjëherë të gjitha, vetëm mbani vesh.

Detajet e librit
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Mos u zemëro, Berta Garcia Sabates

Nëpërmjet fjalëve të thjeshta dhe ilustrimeve të bukura plot me ngjyra, ky libër synon t'i mësojë fëmijët të dallojnë sjelljet pozitive nga ato negative, dhe të zgjedhin nga këto dy lloj sjelljeje, atë paqësoren.

Çmimi 550 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Mëso ngjyrat me Leon

Këta libra janë me mozaikë, pra, fëmija mund të luajë duke i ndërtuar e duke vënë në punë kështu edhe mendjen. Po ashtu, tekstet fare të shkurtra janë me rimë dhe gazmore.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU001783

Botuesi: Aeditions

Mire se erdhe bebush (per djem)

Ky ditar i pazakontë, tok me hapësirat e veçanta për të vendosur fotografi dhe zarfat për të ruajtur sende që kanë një vlerë të posaçme për ju dhe fëmijën tuaj, është mënyra më e përkryer për të ruajtur të pashlyera detajet më të rëndësishme dhe çastet më të çmuara në jetën e një fëmije.

Çmimi 800 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Bota Shqiptare

Më mëso të shkruaj, numrat, format dhe ngjyrat

Libri “Më mëso të shkruaj, numrat, format dhe ngjyrat” është pjesë e një serie me 4 libra, të cilët përbëjnë një risi për fëmijët. Nëpërmjet figurave tërheqëse dhe shumëngjyrëshe, fëmijët do të mësojnë me shumë kënaqësi numrat, format dhe ngjyrat duke përdorur këtë libër ndërveprues.

Çmimi 400 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)