• Banner

Balerina ime, Seria: Libra-Çantë

Ky libër, me më shumë se 400 figura ngjitëse të mahnitshme, është i përkryer për fëmijët që i pëlqejnë balerinat e mrekullueshme.

200 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Balerina ime
Origjinali: Balerina ime
Gjinia: Libra me ilustrime
Shqipëroi: Blerina Çizmja
Shtëpia botuese: Aeditions
Fq. 16
Pesha: 0.122 kg
ISBN: 978-9928-240-60-6
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Një libër i këndshëm për t’u mbajtur gjithmonë me vete, jo vetëm sepse është i bukur dhe sepse një zonjushë si ti nuk mund të dalë pa hedhur në krah një çantë magjike si kjo, por mbi të gjitha, sepse brenda saj do të gjesh lojëra shumë të këndshme vëmendjeje dhe inteligjence. E sidomos, do të argëtohesh edhe më shumë me mbi 100 figurat ngjitëse.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU001834

Botuesi: Cabej

Piter Pan, liber me formuese

Titulli: Piter Pan - Libër me formueseOrigjinali: Piter Pan - Libër me formueseGjinia: Libër për fëmijë me formueseShtëpia botuese: ÇabejViti: 2011Fq. 12Pesha: 0.451 kgISBN: 978-99956-35-05-4

Çmimi 240 Lekë
More
Ne gjendje

Botuesi: Aeditions

Përrallëza për fëmijë 2 vjeç

Këtu do të takoni arushin që ka humbur e s'gjen dot shokun e vet, një tigër që s'e ka qejf postierin dhe një hipopotam që ia ka ënda të hidhet pupthi nëpër pellgje. Ejani dhe bëhuni pjesë e argëtimit tonë dhe bëni që koha e përrallëzave të shndërrohet në diçka të veçantë për fëmijën tuaj.

Çmimi 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Aeditions

Përrallëza para gjumit për vajza

Nuk ka gjë më të bukur se të lexosh një përrallëz para gjumit, ndaj dhe në këtë libër të mrekullueshëm, të shkruar posaçërisht për vajza, do të gjeni shtatë përralla të përzgjedhura me kujdes dhe me dashuri.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)