• Banner

  • Çmim i zbritur

Mogli, Rudyard Kipling

300 Lekë
255 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Mogli

Gjinia: Roman

Autori: Rudyard Kipling 

Shqipëroi: Dorina Minxuri

Shtëpia botuese: Redona

Viti: 2020

Fq. 206

Pesha: 0.218 kg

ISBN: 978-9928-316-09-7

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Redona
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Bota e bebes, Natyra

(0)

Zbuloni botën e së ardhmes. Për dy vjet mbi 4.5 milionë kopje të librave të kësaj serie janë shitur në të gjithë botën. Librat kanë ilustrime të bukura dhe tekste të shkurtra, që ndihmojnë fëmijët të zbulojnë botën përreth.

Çmimi 527 Lekë Çmimi i zakonshëm 620 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU001842

Botuesi: Aeditions

365 rrëfenja para gjumit

(0)

Çdo mbrëmje, në këtë libër të veçantë plot me figura të mrekullueshme, do të gjeni të gjitha kafshët që i doni aq shumë!Në çdo faqe që do të shfletoni, në çdo stinë që do të shkoni, do të takoni heronjtë e vegjël të përrallave, të cilët do t'ju marrin me vete në aventurat e tyre të panumërta...

Çmimi 1 530 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 800 Lekë
More
Ne gjendje

Botuesi: Te tjere

Frozen

(0)

Në këtë vëllim janë përfshirë aventura e Elsës me ilustrimet që janë marrë nga filmi, dhe një aventurë krejt e re e saj dhe e Anës: "Dhurata e Elsës".

Çmimi 425 Lekë Çmimi i zakonshëm 500 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)