• Banner

Zana ime, Seria: Libra-Çantë
  • Zana ime, Seria: Libra-Çantë

Zana ime, Seria: Libra-Çantë

Ky libër, me më shumë se 400 figura ngjitëse të mahnitshme, është i përkryer për fëmijët që i pëlqejnë zanat e mrekullueshme.

200 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Zana ime
Origjinali: Zana ime
Gjinia: Libra me ilustrime
Shqipëroi: Blerina Çizmja
Shtëpia botuese: Aeditions
Fq. 16
Pesha: 0.122 kg
ISBN: 978-9928-240-59-0
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Një libër i këndshëm për t’u mbajtur gjithmonë me vete, jo vetëm sepse është i bukur dhe sepse një zonjushë si ti nuk mund të dalë pa hedhur në krah një çantë magjike si kjo, por mbi të gjitha, sepse brenda saj do të gjesh lojëra shumë të këndshme vëmendjeje dhe inteligjence, do të zgjidhësh enigma dhe do t’i ndihmosh zanat magjike të kombinojnë veshjet, të gjejnë rrugën, të rregullojnë dollapin e shumë gjëra të tjera si këto. E sidomos, do të argëtohesh edhe më shumë me mbi 100 figurat ngjitëse.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)