• Banner

  • I ri

Ferma e të vegjëlve

18 tinguj që do ta marrin fëmijën tuaj e do ta çojnë në zemër të natyrës

1 400 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Ferma e të vegjëlve, me 18 melodi
Origjinali: Ferma e të vegjëlve, me 18 melodi
Botues: Aeditions
Fq. 10
Pesha: 0.480 kg
ISBN: 978-9928-384-02-7
Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

18 tinguj që do ta marrin fëmijën tuaj e do ta çojnë në zemër të natyrës. Përveç ilustrimeve të mrekullueshme, ky libër i ndihmon të kuptojnë më mirë se si ndihesh në gji të natyrës, leximi juaj merr ngjyrimet më të bukura dhe kthehet në veprimtari të gjallë.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Bota Shqiptare

Përralla për fëmijë 3 vjeç

Ky libër me përralla ka diccka për çdo fëmijë. Kafshë zbavitëse, kafshë ccapkëne, kafshë të gëzuara, kafshë të trishtuara dhe madje edhe kafshtë të menduara gjenden mes këtyre faqeve, gati të ndezin imagjinatën e fëmijës.

Çmimi 400 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Bota Shqiptare

Kafshët

Kjo seri është ideale për të zhvilluar aftësinë e të msuarit në fëmijërinë e hershme. Ajo ndihmon në zhvillimin, përforcimin dhe krijimin e aftësive përvetësuese te fëmija.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Përralla për djem

Ky libër me format mjaft të këndshëm përmban fabula e përralla për djem. Jo se vajzat nuk mund ta shfletojnë e ta lexojnë e nuk do të kënaqen me të, por djemtë, është e sigurt që do ta gjejnë veten shumë mirë në secilën prej tyre.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Flamingot

Librat nuk kanë tekst, por janë të mbushur plot e përplot me vizatime shumëngjyrëshe të flamingove e njëbrirëshave dhe të mjediseve të tyre.

Çmimi 200 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)