• Banner

Shëët, mos zgjojmë Kafshët e Fermës

Shëëët! Të gjitha kafshët ia kanë marrë me gjumë e po flenë në fermë. Të gjitha, vërtet? 

700 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Shëët, mos zgjojmë Kafshët e Fermës 

Gjinia: Përralla

Shqipëroi:  Maklena Çabej

Shtëpia botuese:  Aeditions

Viti: 2021

Pesha: 0. 346 Kg

ISBN: 978- 9928-349-17-0

Ky libër është në gjuhën shqipe

Mbi librin

Shëëët! Të gjitha kafshët ia kanë marrë me gjumë e po flenë në fermë. Të gjitha, vërtet? Vogëlushët u bëjnë bisht dhe prindërit as që i vënë re. Po mirë, çfarë bëjnë atëherë?

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Bota Shqiptare

Kafshët

Kjo seri është ideale për të zhvilluar aftësinë e të msuarit në fëmijërinë e hershme. Ajo ndihmon në zhvillimin, përforcimin dhe krijimin e aftësive përvetësuese te fëmija.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Bota Shqiptare

Bambi

“Të voglat përralla të Mëdha” i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

Çmimi 400 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Ferma e argëtimit

Kjo është loja që do të bëjë fëmija, teksa do të marrë në duar këtë libër me një dritare, pas së cilës fshihet një personazh lozonjar, i cili pret aty që ai të hapë faqen për ta zbuluar.

Çmimi 500 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)