• Banner

Tezja dhe shkopinjtë magjikë, Edi Gogu

A dini të mbani një sekret? Po? Mirë. Meqë më thatë që dini ta mbani një sekret, unë po jua rrëej sekretin tim.

ALL800
Quantity
In stock

Description

Title: Tezja dhe shkopinjtë magjikë
Category: Libër për fëmijë me ilustrime
Author: Edi Gogu
Publisher: Albas
Year: 2022
Pgs: 50
Weight: 0.28 kg
ISBN: 978-9928-375-63-6
This book is in Albanian

Mbi librin
Nuk e di për ju që po e lexoni këtë përrallë, por unë për veten time gjithmonë kam dashur që të kem një shkop magjik. Madje edhe sot ka çaste kur do të dëshiroja vërtet që, me anën e një shkopi magjik, të bëja shumë gjëra.
A dini të mbani një sekret? Po? Mirë. Meqë më thatë që dini ta mbani një sekret, unë po jua rrëej sekretin tim. Tezja ime, teze Lola, ka një shkop magjik. Madje jo një, por dhjetë. po, po, dhjetë ka. Unë i kam parë vetë me sytë e mi. Ja tani po jua rrëfej menjëherë të gjitha, vetëm mbani vesh.

Product Details
16 other products in the same category:

Reference: SKU001784

Publisher: Aeditions

Mire se erdhe bebush (per vajza)

Title: Mirë se erdhe bebush! (për djem)Original: Mirë se erdhe bebush! (për djem)Category: Diary for your child's first year of lifeAlbanian translator: Virgjil MuçiPublisher: AeditionsYear: 2011Pgs. 29Weight: 0.581 kgISBN: 978-99956-41-160

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock

Reference: 2753

Publisher: Aeditions

Pinoku, perralle me pop-up

Title: Pinoku, përrallë me pop – upOriginal: Pinoku, përrallë me pop – upCategory: FairytalesAlbanian translator: Virgjil MuçiPublisher: AeditionsYear: 2012Pgs. 13Weight: 0.191 kgISBN: 978-99956-41-54-2

Price ALL300
More
Out-of-Stock

Publisher: Te tjere

Bota e bebes, Frutat

Zbuloni botën e së ardhmes. Për dy vjet mbi 4.5 milionë kopje të librave të kësaj serie janë shitur në të gjithë botën. Librat kanë ilustrime të bukura dhe tekste të shkurtra, që ndihmojnë fëmijët të zbulojnë botën përreth.

Price ALL620
More
In stock

Publisher: Te tjere

Lodra ime më e dashur

Sa shumë figura magjepsëse do të gjesh në këtë libër të mrekullueshëm me ilustrime! Shtyp figurat dhe dëgjo vjershat më të bukura për lodrat që të pëlqejnë aq shumë!

Price ALL1,300
More
In stock

Publisher: Extra

Ana dhe Elsa, Makina e madhe akullprerëse, libri i katërt

Okeni i paraqet Anës dhe Elsës shpikjen e tij të fundit, një makineri e çuditshme në pamje të parë, e cila pret akullin. Kristofi dhe akullpunuesit e tjerë e ftojnë Okenin në një sfidë të prerjes së akullit. Por ditën tjetër, Okeni dhe akullpunuesit janë zhdukur. Tanimë, i takon Anës, Elsës dhe Olafit të merren me atë çfarë u ka ndodhur atyre.

Price ALL350
More
In stock
Comments (0)