• Banner

Il modello geo-economico albanese, Francesco Bonasera

600 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Il modello geo-economico albanese
Kategoria: Histori
Autori: Francesco Bonasera
Viti: 1984
Pesha: 0.200 kg
Ky libër është në gjuhën italiane

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)