• Banner

Pashko Vasa, Vehbi Bala
  • Pashko Vasa, Vehbi Bala

Pashko Vasa, Vehbi Bala

500 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Pashko Vasa
Origjinali: Pashko Vasa
Gjinia: Biografi
Autori: Vehbi Bala
Shtëpia botuese: 8 Nentori
Viti: 1979
Fq. 246
Pesha: 0.185 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhimiter S. Shuteriqi, Vepra e plote, vol. 1-9

(0)

Vepra e plotë e Dhimitër S. Shuteriqit përfaqëson një botim tepër të rrallë përpara viteve '90. Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Dhimitër S. Shuteriqit.

Çmimi 9 000 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)