• Banner

Kenge popullore nga Shen Benedhiti
  • Kenge popullore nga Shen Benedhiti

Kenge popullore nga Shen Benedhiti

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Këngë popullore nga Shën Benedhiti
Origjinali: Canti poplari di San Benedetto Ullano
Gjinia: Studime albanologjike
Autori: Italo Elmo, Nino de Gaudio
Viti: 1984
Fq. 70
Pesha: 0.109 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Fizika, 1941

(0)

Lidhja e faqeve të librit është e mirë. Në dy faqet e para të librit dhe në faqen e fundit është shkruar emri i një personi. Në përgjithësi, libri është në gjendje të mirë.

Çmimi 2 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)