• Banner

  • Ka mbaruar
Logjikë në matematikë 2, Ahmet Boriçi
  • Logjikë në matematikë 2, Ahmet Boriçi

Logjikë në matematikë 2, Ahmet Boriçi

Tekst mësimor ndihmës për nxënësit e klasës së parë të shkollës 9-vjeçare.

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Logjikë në matematikë 2
Origjinali: Logjikë në matematikë 2
Gjinia: Tekst mësimor
Autori: Ahmet Boriçi
Shtëpia botuese: QTAL
Viti: 2020
Fq. 64
Pesha: 0.188 kg
ISBN: 978-9928-4625-3-4
Ky libër është në gjuhën shqipeMbi librin

Tekst mësimor ndihmës për nxënësit e klasës së parë të shkollës 9-vjeçare.

Detajet e librit
QTAL
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
14 libra të tjera në këtë kategori:

Manuali i sëmundjeve infektive, Mauro Moroni / Spinello Antinori / Vincenzo Vullo

Infektologjia është pasuruar së fundmi me mundësi novatore diagno¬stikuese dhe terapeutike. Edicioni i dytë i librit “Manuali i sëmundjeve infektive” pasqyron këto ndryshime të thella, ndërsa njëkohë¬sisht, ruan qëndrimin origjinal, të bazuar në qasjen ndaj aparaturave. Ky manual, që ka lindur nga bashkëpunimi i më shumë shkollave të infektivologjisë, iu...

Çmimi 5 000 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU001672

Botuesi: UET Press

Hyrje ne biznes, Gaspar, Bierman, Kolari, Hise, Smith, Arreola-R

Hapja e dyerve ndaj botës së biznesit përmban shumë sfida, si për pedagogët,ashtu dhe për studentët. Qëllimi i këtij teksti është të sigurojë çelësin e suksesit që do të çojë në një përvojë shpërblyese edukative dhe do të krijojë mjedisin e duhur për të bërë karrierë në biznes.

Çmimi 1 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Mikrobiologjia Mjekësore, Patrick R. Murray / Ken S. Rosenthal / Michael A. Pfaller

Hidhini një sy Mikrobiologjisë Mjekësore, Edicioni i 8, për një njohje të plotë dhe klinikisht të rëndësishme të mikrobeve dhe sëmundjeve të tyre. Ky tekst i përmbledhur dhe i lehtë për t’u lexuar paraqet me saktësi themelet e mikrobiologjisë dhe imunologjisë – duke ju përgatitur në mënyrë efektive për kurset e tuaja, për testimet e më tej. Mbulimi i...

Çmimi 8 480 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)