• Banner

  • Ka mbaruar
Gjuha shqipe në teste 4, Afërdita Avdiko
  • Gjuha shqipe në teste 4, Afërdita Avdiko

Gjuha shqipe në teste 4, Afërdita Avdiko

Libri ndihmës “Gjuha shqipe në teste 4”, plotëson të gjitha standartet dhe kërkesat e programit të lëndës së gjuhës shqipe të klasës së pestë të arsimit parauniversitar.

300 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Gjuha shqipe në teste 4
Origjinali: Gjuha shqipe në teste 4
Gjinia: Libër shkollor
Autori: Afërdita Avdiko
Shtëpia botuese: Redona
Viti: 2018
Fq. 68
Pesha: 0.2 kg
ISBN: 978-9928-148-79-7
Ky libër është në gjuhën shqipeMbi librin

Libri ndihmës “Gjuha shqipe në teste 4”, plotëson të gjitha standartet dhe kërkesat e programit të lëndës së gjuhës shqipe të klasës së pestë të arsimit parauniversitar. Libri shërben për të bërë kontrollin tematik të njohurive të nxënësve. Ai mund të përdoret nga të gjithë nxënësit, pavarësisht se mësojnë me tekste të ndryshme gjuhe, pasi temat kryesore të lëndës përputhen plotësisht.

Detajet e librit
Redona
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
14 libra të tjera në këtë kategori:

Manuali i sëmundjeve infektive, Mauro Moroni / Spinello Antinori / Vincenzo Vullo

Infektologjia është pasuruar së fundmi me mundësi novatore diagno¬stikuese dhe terapeutike. Edicioni i dytë i librit “Manuali i sëmundjeve infektive” pasqyron këto ndryshime të thella, ndërsa njëkohë¬sisht, ruan qëndrimin origjinal, të bazuar në qasjen ndaj aparaturave. Ky manual, që ka lindur nga bashkëpunimi i më shumë shkollave të infektivologjisë, iu...

Çmimi 5 000 Lekë
More
Në gjendje

Mikrobiologjia Mjekësore, Patrick R. Murray / Ken S. Rosenthal / Michael A. Pfaller

Hidhini një sy Mikrobiologjisë Mjekësore, Edicioni i 8, për një njohje të plotë dhe klinikisht të rëndësishme të mikrobeve dhe sëmundjeve të tyre. Ky tekst i përmbledhur dhe i lehtë për t’u lexuar paraqet me saktësi themelet e mikrobiologjisë dhe imunologjisë – duke ju përgatitur në mënyrë efektive për kurset e tuaja, për testimet e më tej. Mbulimi i...

Çmimi 8 480 Lekë
More
Në gjendje

Referenca: SKU001672

Botuesi: UET Press

Hyrje ne biznes, Gaspar, Bierman, Kolari, Hise, Smith, Arreola-R

Hapja e dyerve ndaj botës së biznesit përmban shumë sfida, si për pedagogët,ashtu dhe për studentët. Qëllimi i këtij teksti është të sigurojë çelësin e suksesit që do të çojë në një përvojë shpërblyese edukative dhe do të krijojë mjedisin e duhur për të bërë karrierë në biznes.

Çmimi 1 500 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)