Teste dhe më tej në matematikën 4, Ahmet Borici
  • Teste dhe më tej në matematikën 4, Ahmet Borici

Teste dhe më tej në matematikën 4, Ahmet Borici

Libër ndihmues për njohuritë në matematikë për klasën e katërt.

300 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Teste dhe më tej në matematikën 4
Origjinali: Teste dhe më tej në matematikën 4
Gjinia: Tekst ndihmës për nxënësit e klasës së katërt
Autori: Ahmet Boriçi
Shtëpia botuese: Camaj – Pipaj
Viti: 2008
Fq. 92
Pesha: 0.161 kg
ISBN: 978-99956-02-47-5

Detajet e librit
Camaj – Pipaj
2274

Referencat specifike

isbn
9789995602475
ean13
9789995602475
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
3 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)