• Banner

Teste dhe më tej në matematikën 3, Ahmet Borici
  • Teste dhe më tej në matematikën 3, Ahmet Borici

Teste dhe më tej në matematikën 3, Ahmet Boriçi

Tekst ndihmës për nxënësit e klasës së tretë.

300 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Teste dhe më tej në matematikën 3
Origjinali: Teste dhe më tej në matematikën 3
Gjinia: Tekst ndihmës për nxënësit e klasës së tretë
Autori: Ahmet Boriçi
Shtëpia botuese: Camaj – Pipaj
Viti: 2007
Fq. 96
Pesha: 0.171 kg
ISBN: 978-99956-02-06-2

Detajet e librit
Camaj – Pipaj
2273
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
3 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)