• Banner

Vajza që donte të shpëtonte librat, Klaus Hagerup, Lisa Aisato

A e dini ju se çfarë ndodh me librat që askush nuk i merr në bibliotekë? As Ana nuk e dinte. Por, kur e zbuloi, nuk kishte më kthim pas. Ajo nisi një aksion shpëtimi.

750 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Vajza që donte të shpëtonte librat

Origjinali: Jenta som ville redde bokene

Gjinia:  Libër i ilustruar për fëmijë

Autori:  Klaus Hagerup, Lisa Aisato

Shqipëroi:  Flavja Maca

Shtëpia botuese:  Mediaprint

Viti: 2020

Fq. 64

Pesha:  0.371  kg

ISBN:  9789928084361

Ky libër është në gjuhën shqipe

 

Mbi librin

Ana i adhuronte librat. Ajo lexonte gjatë gjithë ditës. Ajo lexonte sapo zgjohej nga gjumi, lexonte në mbrëmje para se të shkonte në shtrat për të fjetur.

A e dini ju se çfarë ndodh me librat që askush nuk i merr në bibliotekë? As Ana nuk e dinte. Por, kur e zbuloi, nuk kishte më kthim pas. Ajo nisi një aksion shpëtimi.

Detajet e librit
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Aeditions

Thesari im i parë me rrëfenja fantastike

Ndiq aventurat hap pas hapi në këtë thesar rrëfenjash mahnitëse. Njihu me personazhete lezetshme që nga sypatremburi, Pirat Peti, e deri tek i fuqishmi Megaçun dhe shumë e shumë të tjerë. Nuk ka pikë dyshimi që këtë përmbledhje plot aventura dhe ilustrime të mrekullueshme do ta pëlqejnë të gjithë.

Çmimi 800 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Te tjere

Stiliste mode

Krijoje ti atë veshje! Zgjidh nga modelet me ngjyra veshjet sipas dëshirës dhe ngjiti te figurat e skicuara. Ti mund t'i ngjyrosësh vetë modelet sipas shijes tënde dhe më pas t'u ngjitësh motive, aksesorë apo xixa.

Çmimi 1 150 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)