Kategoritë

Botuesit

Autorët

Mbreti i hajduteve, Cornelia Funke Shihe të plotë

Mbreti i hajduteve, Cornelia Funke

SKU000411

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$8.45

Me ulje çmimi!

-20%

$10.56

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Me quajne Musine Kokalari, Persida Asllani

  Me quajne...


  S'jam komuniste dhe ky nuk mund të quhet faj....

 • Perralleza para gjumit per djem

  Perralleza...


  Nuk ka gjë më të bukur se të lexosh një...

 • Nina dhe Mallkimi i Gjarprit me Pupla, Moony Witcher

  Nina dhe...


  Nina e kuptoi se nuk kishte nga t'ia mbante....

Titulli: Mbreti i hajdutëve
Origjinali: The Thief Lord
Gjinia: Roman
Autori: Cornelia Funke
Shqipëroi: Erza Cermjani
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2007
Fq. 336
Pesha: 0.301 kg.