Kategoritë

Botuesit

Autorët

Nju Jorku, Ensard Telegrafi Shihe të plotë

Nju Jorku, Ensard Telegrafi

SKU000235

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$2.16

Me ulje çmimi!

-20%

$2.70

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Aladini dhe llampa magjike, pershtatje per femije

  Aladini dhe...


  Aladini është një djalë dembel dhe përtac. Atij...

 • Filozofi i Paditur, Volter

  Filozofi i...


  Kush je? Nga vjen? Çfarë bën? Ç'do të bëhesh?...

 • Memedhembje, Shkelqim Cela

  Memedhembje,...


  Nuk ka rëndësi se kush është. Nuk ka rëndësi se...

Titulli: Nju Jorku
Origjinali: Nju Jorku
Gjinia: Poemë
Autori: Ensard Telegrafi
Shtëpia botuese: Çabej
Viti: 2001
Fq. 48
Pesha: 0.091 kg