Kategoritë

Botuesit

Autorët

Sprova ne sociologjine politike, Servet Pellumbi Shihe të plotë

Sprova ne sociologjine politike, Servet Pellumbi

SKU000044

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$3.94

Me ulje çmimi!

-20%

$4.93

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • C'po behet me ceshtjen came, Miranda Vickers

  C'po behet...


  Cështja çame ka tri aspekte kryesore: së pari,...

 • Leximi i ndaluar dhe shkrimet e fshehura, Mira Meksi

  Leximi i...


  Leximi i ndaluar dhe shkrimet e fshehura është...

 • Vizione te qarta, Pjerin Thomai

  Vizione te...


  Titulli: Vizione të qartaAutori: Pjerin...

Titulli: Sprova në sociologjinë politike
Origjinali: Sprova në sociologjinë politike
Gjinia: Shkenca sociale
Autori: Servet Pëllumbi
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2002
Fq. 174
Pesha: 0.171 kg.