Kategoritë

Botuesit

Autorët

Dhelpra, rrushte dhe Ezopi, Ferit Lamaj Shihe të plotë

Dhelpra, rrushte dhe Ezopi, Ferit Lamaj

Titulli: Dhelpra, rrushtë dhe Ezopi
Origjinali: Dhelpra, rrushtë dhe Ezopi
Gjinia: Fabula
Autori: Ferit Lamaj
Shtëpia botuese: Emal
Viti: 2010
Fq. 176
Pesha: 0.193 kg
ISBN: 978-99956-47-47-8

Info shtesë

SKU001652

Disponueshëria: Ne gjendje

Ky është ekzemplari i fundit!

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Princer dhe princesha, Vol. 1

  Princer dhe...


  Në këtë vëllim janë paraqitur përrallat:•...

 • Capaculi, Dionis Bubani

  Capaculi,...


  "Aventurat e Çapaculit" ka fituar çmimin e...

 • Hiri i vullkanit, Blendi Fevziu

  Hiri i...


  Ai vendosi të ikte një ditë të vitit 1991....