Kategoritë

Botuesit

Autorët

Gervisht e gervisht, Ferit Lamaj Shihe të plotë

Gervisht e gervisht, Ferit Lamaj

Titulli: Gërvisht e gërvisht
Origjinali: Gërvisht e gërvisht
Gjinia: Fabula
Autori: Ferit Lamaj
Shtëpia botuese: OMSCA-1
Viti: 2002
Fq. 208
Pesha: 0.211 kg

Info shtesë

SKU000480

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.50

Me ulje çmimi!

-20%

$5.63

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Vajza qe luante me zjarrin, Stieg Larsson

  Vajza qe...


  Lisbetë Salanderi, gjeni në kompjuter dhe grua...

 • Ne shpirtin tim ben ftohte, Brunilda Zllami

  Ne shpirtin...


  Një trishtim i madh ndihet brenda faqeve të...

 • Planeti i femrave, Manjola Gusho

  Planeti i...


  Nuk do t'i rezistoni tundimit për ta lexuar....