Kategoritë

Botuesit

Autorët

Evropa Monetare, Gilles Jacoud Shihe të plotë

Evropa Monetare, Gilles Jacoud

Titulli: Evropa monetare, euro dhe sistemi monetar evropian
Gjinia: Ekonomi
Autori: Gilles Jacoud
Shqipëroi: Adrian Civici
Shtëpia botuese: Papirus
Viti: 2009
Fq. 224
Pesha: 0.381 kg
ISBN: 978-99943-976-6-2

Info shtesë

SKU000923

Disponueshëria: Ne gjendje

$11.26

Me ulje çmimi!

-20%

$14.08

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Evropa monetare, euro dhe sistemi monetar evropian
Gjinia: Ekonomi
Autori: Gilles Jacoud
Shqipëroi: Adrian Civici
Shtëpia botuese: Papirus
Viti: 2009
Fq. 224
Pesha: 0.381 kg
ISBN: 978-99943-976-6-2