Kategoritë

Prodhuesit

Furnizuesit

Nje shetitje e paharrueshme, Nicholas Sparks Shihe të plotë

Nje shetitje e paharrueshme, Nicholas Sparks

Një libër i jashtëzakonshëm...prekës dhe shpeshherë rrëmbyes... Një libër që nuk do ta harroni shpejt.

Info shtesë

SKU001363

Disponueshëria: Ne gjendje

$4.93

Me ulje çmimi!

-30%

$7.04

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Preja e nje martese te lodhur, Rudina Xhunga

  Preja e nje...


  “Preja e një martese të lodhur” është një roman...

 • Bolero ne vilen e pleqve, Fatos Kongoli

  Bolero ne...


  Dy pleq, në një vilë, dhe një infermiere që...

 • Mali i peste, Paulo Coelho

  Mali i...


  Në shekullin IX para erës sonë, Zoti urdhëroi...

Titulli: Një shëtitje e paharrueshme
Origjinali: A walk to remember
Gjinia: Roman
Autori: Nicholas Sparks
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Fq. 206
Pesha: 0.24 kg.
ISBN: 978-99927-910-2-0

Mbi librin

Një libër i jashtëzakonshëm...prekës dhe shpeshherë rrëmbyes... Një libër që nuk do ta harroni shpejt.