Kategoritë

Botuesit

Autorët

Te fshehtat e librit Engjej dhe Djaj, Dan Brown Shihe të plotë

Te fshehtat e librit Engjej dhe Djaj, Dan Brown

Pas suksesit ndërkombëtar të Të fshehtave të Kodit, Dan Burstein-i kthehet me një libër të ri grishës, shkruar në bashkëpunim me Arne de Keijzer-in, i cili trajton thellësisht çështjet më të vështira dhe më të diskutueshme të bestseller-it të Dan Brown-it Engjëj dhe Djaj.

Info shtesë

SKU000052

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$8.21

Me ulje çmimi!

-20%

$10.26

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Adam Smith, Pasuria e kombeve, Helen Winter, Thomas Rommel

  Adam Smith,...


  Ky libër nuk është më i disponoueshëm!

 • Vajza e Agamemnonit, Ismail Kadare

  Vajza e...


  Në tribunën e festës së 1 Majit në Tiranë,...

 • Diabolus, Dan Brown

  Diabolus,...


  Kur makina e fuqishme e NSA-së për zbërthimin e...

Titulli: Të fshehtat e librit Engjej dhe Djaj
Autori: Dan Burstein, Arne de Keijzer
Perktheu: Robert Anastasi
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2006
Fq. 384
Pesha: 0.46 Kg.

Mbi librin

Pas suksesit ndërkombëtar të Të fshehtave të Kodit, Dan Burstein-i kthehet me një libër të ri grishës, shkruar në bashkëpunim me Arne de Keijzer-in, i cili trajton thellësisht çështjet më të vështira dhe më të diskutueshme të bestseller-it të Dan Brown-it Engjëj dhe Djaj. Për shembull, sa i besueshëm është rindërtimi që i bën Brown-i historisë për reagimin e konklavës pas vdekjes së papës?

Kush është varrosur vërtet nën varrin e Shën Pjetrit, kryepriftit të parë? Ndiq gjurmët e Të Përndriturve Shëtit nëpër mijëra rrugët e Romës Hyr nëpër dhomat e mbyllura të konklavës Kalo edhe një herë nëpër faqet e Dan Brown-it duke ecur nëpër simbole e nëpër engjëjt e Berninit.