Studime letrare

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Magjia dhe magjistaret e fjales, Jorgo Bulo Shfaq të madhe

Magjia dhe magjistaret e fjales, Jorgo Bulo

SKU001024

Produkt i ri

Paraqitur me kulturë e profesionalizëm, vepra pasqyron problematikën e botës letrare shqipe, shtrirë në periudha, autorë e vepra të ndryshme, çështje të tipologjisë, të ligjërimit etj.

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$4.50

-20%

$5.63

Më shumë informacione

Titulli: Magjia dhe magjistarët e fjalës
Origjinali: Magjia dhe magjistarët e fjalës
Gjinia: Studime
Autori: Jorgo Bulo
Shtëpia botuese: Dituria
Viti: 1998
Fq. 324
Pesha: 0.381 kg
ISBN: 978-99927-31-X

Mbi librin

Paraqitur me kulturë e profesionalizëm, vepra pasqyron problematikën e botës letrare shqipe, shtrirë në periudha, autorë e vepra të ndryshme, çështje të tipologjisë, të ligjërimit etj.

Reviews

Write a review

Magjia dhe magjistaret e fjales, Jorgo Bulo

Magjia dhe magjistaret e fjales, Jorgo Bulo

Paraqitur me kulturë e profesionalizëm, vepra pasqyron problematikën e botës letrare shqipe, shtrirë në periudha, autorë e vepra të ndryshme, çështje të tipologjisë, të ligjërimit etj.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)