Kategoritë

Botuesit

Autorët

Cmimi i endrres, Genc Gjoka Shihe të plotë

Cmimi i endrres, Genc Gjoka

Ky rrëfim ngjitet në majat e larta apokaliptike të shoqërisë njerëzore, aty ku pjesa e verbër e saj flak çdo ditë në humnerë individë syçelët që nuk mësuan dot të mbyllin sytë dhe as të heshtin...

Info shtesë

SKU000119

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$6.49

Me ulje çmimi!

-20%

$8.11

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Çmimi i ëndrrës
Origjinali: Çmimi i ëndrrës
Gjinia: Roman
Autori: Genc Gjoka
Shtëpia botuese: Ideart
Viti: 2005
Fq. 200
Pesha: 0.221 kg.

Mbi librin

Ky rrëfim ngjitet në majat e larta apokaliptike të shoqërisë njerëzore, aty ku pjesa e verbër e saj flak çdo ditë në humnerë individë syçelët që nuk mësuan dot të mbyllin sytë dhe as të heshtin...

Genc Gjoka ka lindur në Tiranë më 1958. Që prej vitit 1990 ai jeton në Francë ku ka kryer studimet e larta për Gjuhë-Letërsi.