Romancë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Dashnorja, Danielle Steel Shfaq të madhe

Dashnorja, Danielle Steel

Produkt i ri

Teo e mbante mend se si Natasha e shqiptonte emrin e tij. Pa lëkundjen e vitheve të saj, kur ngjitej shkallës përpara tij, dhe flokët që i përhapeshin nga era, kur qëndronte te parmaku i kuvertës duke e ndjekur me sy nga pas largimin e katerit.

Më shumë detaje

$15.78

-20%

$19.72

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Dashnorja
Origjinali: The Mistress
Gjinia: Roman
Autori: Danielle Steel
Shqipëroi: Fatmir M. Dibra
Shtëpia botuese: Fan Noli
Viti: 2019
Fq. 304
Pesha: 0.382 kg.
ISBN: 978-9928-291-05-9

Fragment nga libri

Teo e mbante mend se si Natasha e shqiptonte emrin e tij. Pa lëkundjen e vitheve të saj, kur ngjitej shkallës përpara tij, dhe flokët që i përhapeshin nga era, kur qëndronte te parmaku i kuvertës duke e ndjekur me sy nga pas largimin e katerit.

E gjithë vetëdija e tij ishte e mbushur vetëm me të, kurse trupi iu drodh nga tendosja kur Teo filloi të punonte. Dhe ja, pas njëfarë kohe, nga thellësitë e mjegulluara të pëlhurës dolën tiparet e fytyrës së saj... Natasha...

Ajo e kishte magjepsur, duke ia nënshtruar shpirtin dhe trupin... Teo e ndiente se Natasha e kish zotëruar atë, prandaj, i përfshirë nga njëfarë dëshpërimi i tërbuar, ai vazhdonte të hdihte bojë pas boje te kanavaca.

Dhe kështu vazhdoi derisa zbardhi agimi i ditës së re. Nuk e dinte se sa ishte ora, nuk kishte fare punë me orën. Sepse vetëm duke vizatuar mund të qëndronte pranë Natashës. Dhe kur rrezet e para të agimit u dukën që pas horizontit, nga pëlhura e tij e vështronin sytë e saj të mrekullueshëm.

Reviews

Write a review

Dashnorja, Danielle Steel

Dashnorja, Danielle Steel

Teo e mbante mend se si Natasha e shqiptonte emrin e tij. Pa lëkundjen e vitheve të saj, kur ngjitej shkallës përpara tij, dhe flokët që i përhapeshin nga era, kur qëndronte te parmaku i kuvertës duke e ndjekur me sy nga pas largimin e katerit.

Libra të ngjashëm