Romancë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Me shikim te pare, Danielle Steel Shfaq të madhe

Me shikim te pare, Danielle Steel

Produkt i ri

Tim O'Nill gjithçka ia detyronte vetvetes. E bukur, e fuqishme, e pasur, ajo krijoi firmën e suksesshme me markën e famshme të veshjeve të gatshme. Ajo e dinte me saktësi se çfarë kërkonte nga jeta dhe e mbushte tërë kohën me punë.

Më shumë detaje

Në gjendje

$16.90

-20%

$21.13

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Me shikim të parë
Origjinali: First sight
Gjinia: Roman
Autori: Danielle Steel
Shqipëroi: Fatmir Dibra
Shtëpia botuese: Fan Noli
Viti: 2017
Fq. 472
Pesha: 0.588 kg.
ISBN: 978-9928-203-81-6

Mbi librin

Tim O'Nill gjithçka ia detyronte vetvetes. E bukur, e fuqishme, e pasur, ajo krijoi firmën e suksesshme me markën e famshme të veshjeve të gatshme. Ajo e dinte me saktësi se çfarë kërkonte nga jeta dhe e mbushte tërë kohën me punë.

Por gjatë njëmbëdhjetë vjetëve pas divorcit shkëndija e dashurisë nuk i shpërtheu asnjëherë. Me gjithë suksesin që kishte te meshkujt, Timi e bindi veten se atë, mashkullin e vërtetë, nuk do ta takonte kurrë...

Reviews

Write a review

Me shikim te pare, Danielle Steel

Me shikim te pare, Danielle Steel

Tim O'Nill gjithçka ia detyronte vetvetes. E bukur, e fuqishme, e pasur, ajo krijoi firmën e suksesshme me markën e famshme të veshjeve të gatshme. Ajo e dinte me saktësi se çfarë kërkonte nga jeta dhe e mbushte tërë kohën me punë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)