• Banner

Ligjet për zbatimin e reformës në drejtësi

Vendime Unifikuese të Gjykatës së Lartë 2000-2016.

2 000 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Ligjet për zbatimin e reformës në drejtësi
Origjinali: Ligjet për zbatimin e reformës në drejtësi
Kategoria: Drejtësi
Botues: Alb Juris
Viti: 2021
Fq. 794
Pesha: 0.750 kg
ISBN: 978-9928-150-03-5
Ky libër është në gjuhën shqipe


Mbi librin


Vendime Unifikuese të Gjykatës së Lartë 2000-2016.

Përmbledhje Legjislacioni për Procedurat Tatimore.

Përmbledhje Legjislacioni për Markat dhe Patentat.

Përmbledhje Legjislacioni për Teknologjinv e nformacionit.

Përmbledhje Legjislacioni për Rregjistrimin e Pasurive të Palujtshme.

Përmbledhje Legjislacioni për Tregtaret dhe Shoqëritë Tregfare.

Përmbledhje Legjislacioni për Kthimin e Pronave.

Përmbledhje Legjislacioni për Nënpunësin Civil.

Dispozitat zbatuese të Kodit Doganor.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
3 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)