Periudha osmane

Information

Botuesit

Autorët

I ri Ulje çmimi! Shqiptarët dhe princi Skanderbeg, Felice Cuniberti Shfaq të madhe

Shqiptarët dhe princi Skanderbeg, Felice Cuniberti

Produkt i ri

$11.27

-20%

$14.09

Më shumë informacione

Titulli: Shqiptarët dhe princi Skanderbeg
Origjinali: L’Albania ed il principe Scanderbeg
Gjinia: Histori
Autori: Felice Cuniberti
Shqipëroi: Gent Ulqini
Shtëpia botuese: Reklama
Viti: 2018
Fq. 238
Pesha: 0.254 kg.
ISBN: 978-9928-4506-1-6

Reviews

Write a review

Shqiptarët dhe princi Skanderbeg, Felice Cuniberti

Shqiptarët dhe princi Skanderbeg, Felice Cuniberti