• Banner

  • Ka mbaruar
Aventurat e arushit Uini Puh
  • Aventurat e arushit Uini Puh
  • Aventurat e arushit Uini Puh
  • Aventurat e arushit Uini Puh
  • Aventurat e arushit Uini Puh

Aventurat e arushit Uini Puh

Në serinë "Aventurat e arushit Uini Puh" përfshihen katër libra: "Arushi Puh dhe pema me mjaltë", "Lumturinë e bëjmë vetë", "Mbreti i kafshëve" dhe "Festa e pranverës".

800 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Aventurat e arushit Uini Puh
Gjinia: Përralla
Autori: Grup autorësh
Shtëpia botuese: Extra
Viti: 2013
Fq. 96
Pesha: 0.272 kg.

Mbi librin

Libra të tillë si "Aventurat e arushit Uini Puh" përfshihen në serinë e Librave të Artë dhe kanë qëndruar pranë fëmijëve për më shumë se 70 vjet. Ata kanë qenë vërtet libra të artë, pasi prindërit kanë ndarë çaste të arta me fëmijët e tyre duke shijuar historinë e këndshme dhe pikturat e mahnitshme. Numri i librave të tillë që kanë marrë në dorë fëmijët e ka kaluar shifrën një miliard kopje.

Në serinë "Aventurat e arushit Uini Puh" përfshihen katër libra: "Arushi Puh dhe pema me mjaltë", "Lumturinë e bëjmë vetë", "Mbreti i kafshëve" dhe "Festa e pranverës".

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Bota Shqiptare

Përralla për fëmijë 2 vjeç

Ky libër me përralla ka diçka për çdo fëmijë. Kafshë zbavitëse, kafshë ccapkëne, kafshë të gëzuara, kafshë të trishtuara dhe madje edhe kafshtë të menduara gjenden mes këtyre faqeve, gati të ndezin imagjinatën e fëmijës.

Çmimi 400 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Bota Shqiptare

Hirushja

“Të voglat përralla të Mëdha” i ndihmojnë fëmijët të rriten së bashku me librin dhe u mundësojnë prindërve të kalojnë kohë me ta.

Çmimi 400 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)