• Banner

  • I ri

Fjalët e para, Shkronjat

Në këtë libër, të vegjlit kanë gjithçka që u duhet për të mësuar fjalët e para. Po ky nuk është një libër dosido. Ai ka një laps magjik dhuratë

1 000 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Fjalët e para, Shkronjat
Origjinali: Fjalët e para, Shkronjat
Kategoria: Libër edukativ
Botues: Aeditions
Fq: 52
Pesha: 0.680 kg
ISBN: 978-9928-240-79-8
Ky libër është në gjuhën shqipe


Mbi librin

Në këtë libër, të vegjlit kanë gjithçka që u duhet për të mësuar fjalët e para. Po ky nuk është një libër dosido. Ai ka një laps magjik dhuratë. Me të mund të shkruani dhe të fshini në faqet e këtij libri për t’I marrë më mirë e më lehtë njohuritë. Po ashtu, libri ka edhe një dorezë që ju ndihmon për ta marrë me vete sa here të doni. Te fletët e vendosura në këmbalecin praktik, do të gjeni fjalë, ilustrime e pyetje që e bëjnë librin edhe më interesant.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Pepa shkon në pishinë

Pepa dhe Xhorxhi do të shkojnë në pishinë, por Xhorxhi ka pak frikë. Si do ta bindin atë mami dhe babi që të hyjë në pishinë? Për ta zbuluar këtë, lexoni historinë.

Çmimi 300 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Te tjere

Gëzuar Ditëlindjen, Pepa

Pepa ka ditëlindjen dhe është shumë e emocionuar. Në festën që do të organizohet, do të ketë shumë lojëra dhe dhurata. Urraaaa! Por a do t’i realizohet Pepës dëshira që do të shprehë kur të fikë qirinjtë e tortës?

Çmimi 350 Lekë
More
Në gjendje

Botuesi: Aeditions

Përralla për djem

Ky libër me format mjaft të këndshëm përmban fabula e përralla për djem. Jo se vajzat nuk mund ta shfletojnë e ta lexojnë e nuk do të kënaqen me të, por djemtë, është e sigurt që do ta gjejnë veten shumë mirë në secilën prej tyre.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Në gjendje
Përshtypjet (0)