Librat më të shitur 2011

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Ne emer te Atit te Bijes dhe Shpirtit te Zbathur, Leonard Bombaj Shfaq të madhe

Ne emer te Atit te Bijes dhe Shpirtit te Zbathur, Leonard Bombaj

SKU001721

Produkt i ri

Libri të rrëmben në labirinthe episodesh tronditëse. Autopsi e një shoqërie agresive, imorale, me trafikantë dhe vajza - gra me djallin në mendje. Romano - skenar i gatshëm për film.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$11.27

-20%

$14.09

Më shumë informacione

Titulli: Në emër të Atit, të Bijës dhe Shpirtit të Zbathur...
Origjinali: Në emër të Atit, të Bijës dhe Shpirtit të Zbathur...
Gjinia: Roman
Autori: Leonard Bombaj
Shtëpia botuese: Dudaj
Viti: 2011
Fq. 220
Pesha: 0.23 kg
ISBN: 978-99943-0-228-4

Komente mbi librin

"Libri të rrëmben në labirinthe episodesh tronditëse. Autopsi e një shoqërie agresive, imorale, me trafikantë dhe vajza - gra me djallin në mendje. Romano - skenar i gatshëm për film. - Saimir Kumbaro, regjisor Rrëfim rrëqethës. Një rast nga i cili duhet të mësojnë prindërit, mësuesit dhe fëmijët. Fuqia e Faljes përballë Mosmirënjohjes është një vlerë e rrallë."

Enila Cenko, psikologe

"Autorin duhet ta përshëndetim për forcën dhe guximin. Ai arrin të na e shfaqë shoqërinë me gjithë lakuriqësinë e saj. Ambla është një fëmijë - star që jep autografe, por dhe trafikohët. E kështu, ky libër bëhet një kambanë alarmi: "Ky brez duhet shpëtuar!".

Diana Çuli

"Ditari pornografik është zgjedhur si formë artistike për të mbrojtur jetën e Amblës. Por sytë dhe veshët tanë kanë parë e dëgjuar shumë më tepër. Kemi frikë t'ua japim librin prindërve tanë. Kur e rilexon, të ndryshon jetën."

Kripëmjaltëzat

Shënim - Ky libër përfshihet te:: Librat më të shitur 2011

Reviews

Write a review

Ne emer te Atit te Bijes dhe Shpirtit te Zbathur, Leonard Bombaj

Ne emer te Atit te Bijes dhe Shpirtit te Zbathur, Leonard Bombaj

Libri të rrëmben në labirinthe episodesh tronditëse. Autopsi e një shoqërie agresive, imorale, me trafikantë dhe vajza - gra me djallin në mendje. Romano - skenar i gatshëm për film.

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)