• Banner

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci
  • Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres, Bahri Beci

9,23 GBP
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres
Origjinali: Te folmet veriperendimore te shqipes dhe sistemi fonetik i se folmes se Shkodres
Gjinia: Fjalor
Autori: Bahri Beci
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RSH
Viti: 1995
Fq. 605
Pesha: 0.541 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Wilhelm Telli, Friedrich von Schiller, 1936

(0)

Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve është e qëndrueshme dhe në kushte tepër të mira. Kopertona e librit është zverdhur dhe ka disa pika për shkak të kalimit të kohës, ndërsa faqet e brendshme të librit janë në kushte të mira.

Çmimi 13,85 GBP
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)