Libra të krishterë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Rikthimi, David Martin Young Shfaq të madhe

Rikthimi, David Martin Young

2366

Produkt i ri

Shprehja "shkarje nga besimi" përdoret për gjendjen e një të krishteri të vërtetë, i cili nuk po ecën më me intimitet me Zotin; zjarri shpirtëror i është shuar; ai ndoshta lutet shumë rrallë, Biblën e lexon rrallë, nuk shkon shpesh në kishë dhe rrallëherë kënaqet me bashkësinë e të krishterëve të tjerë.

Më shumë detaje

$2.82

-20%

$3.52

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $0.35 Deri $9.50

Më shumë informacione

Titulli: RikthimiGjinia: Letërsi e krishterëAutori: David Martin YoungShqipëroi: Florenc MeneShtëpia botuese: AEM – Misioni UngjillorViti: 2009Fq. 176Pesha: 0.16 kgISBN: 978-99943-55-58-7 Mbi librin Shprehja "shkarje nga besimi" përdoret për gjendjen e një të krishteri të vërtetë, i cili nuk po ecën më me intimitet me Zotin; zjarri shpirtëror i është shuar; ai ndoshta lutet shumë rrallë, Biblën e lexon rrallë, nuk shkon shpesh në kishë dhe rrallëherë kënaqet me bashkësinë e të krishterëve të tjerë; ai nuk i shërben më Perëndisë siç ka bërë një herë e një kohë. Nëse ti je një njeri i tillë, ky libër mund të të vijë në dihmë. Lejoje Perëndinë të të flasë përsëri dhe të të tërheqë prapë afër vetes së tij.

Reviews

Write a review

Rikthimi, David Martin Young

Rikthimi, David Martin Young

Shprehja "shkarje nga besimi" përdoret për gjendjen e një të krishteri të vërtetë, i cili nuk po ecën më me intimitet me Zotin; zjarri shpirtëror i është shuar; ai ndoshta lutet shumë rrallë, Biblën e lexon rrallë, nuk shkon shpesh në kishë dhe rrallëherë kënaqet me bashkësinë e të krishterëve të tjerë.