Libra të krishterë

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Misherimi i Fjales se Perendise, Shen Athanasi Shfaq të madhe

Misherimi i Fjales se Perendise, Shen Athanasi

2367

Produkt i ri

A u bë Perëndia njeri në Jezus Krishtin? Nëse është kështu, përse? Ky libër është për të gjithë ata që e pohojnë emrin "i krishterë". I shkruar nga një patriark ortodoks, i përkthyer në anglisht nga një murgeshë katolike dhe më pas në shqip nga ungjillorët, mund të bëjë më shumë se të ndriçojë të kuptuarit tënd t

Më shumë detaje

$2.93

-20%

$3.66

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $0.37 Deri $9.88

Më shumë informacione

A u bë Perëndia njeri në Jezus Krishtin? Nëse është kështu, përse? Ky libër është për të gjithë ata që e pohojnë emrin "i krishterë". I shkruar nga një patriark ortodoks, i përkthyer në anglisht nga një murgeshë katolike dhe më pas në shqip nga ungjillorët, mund të bëjë më shumë se të ndriçojë të kuptuarit tënd të këtyre çështjeve.
Titulli: Mishërimi i Fjalës së PerëndisëOrigjinali: De incarnatione Verbi DeiGjinia: Letërsi e krishterëAutori: Shën AthanasiShqipëroi: Florenc MeneShtëpia botuese: AEM - Misioni UngjillorViti: 2010Fq. 136Pesha: 0.13 kgISBN: 978-99943-55-99-0 Mbi librin A u bë Perëndia njeri në Jezus Krishtin? Nëse është kështu, përse? Ky libër është për të gjithë ata që e pohojnë emrin "i krishterë". I shkruar nga një patriark ortodoks, i përkthyer në anglisht nga një murgeshë katolike dhe më pas në shqip nga ungjillorët, mund të bëjë më shumë se të ndriçojë të kuptuarit tënd të këtyre çështjeve. Do të duhej po ashtu të ngrohte dashurinë tuaj ndaj Krishtit dhe të ushqente shpirtin tuaj. Nëse ju nuk jeni "i krishterë", por pyesni veten përse të krishterët besojnë që Jezusi ishte Perëndia i mishëruar dhe përse ka rëndësi kjo, ky libër është paramenduar që t'ju ndihmojë.E përmban po ashtu letrën e Athanasit se si të përdoren psalmet për të ndërtuar dhe pasuruar besimin tuaj ndaj Perëndisë dhe marrëdhënien tuaj me të në besim dhe lutje.  

Reviews

Write a review

Misherimi i Fjales se Perendise, Shen Athanasi

Misherimi i Fjales se Perendise, Shen Athanasi

A u bë Perëndia njeri në Jezus Krishtin? Nëse është kështu, përse? Ky libër është për të gjithë ata që e pohojnë emrin "i krishterë". I shkruar nga një patriark ortodoks, i përkthyer në anglisht nga një murgeshë katolike dhe më pas në shqip nga ungjillorët, mund të bëjë më shumë se të ndriçojë të kuptuarit tënd t