Libra me ilustrime

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Princer dhe princesha, Vol. 2

2420

Produkt i ri

Princi Zhabjak, sipas vëllezërve Grim
Vëllathi e motërza, sipas vëllezërve Grim
Këpucët e ballos, sipas vëllezërve Grim
Mjellmat e egra, sipas Hans Kristian Andersenit

Më shumë detaje

Në gjendje

$7.33

-20%

$9.16

Zbritja në sasi

SasiaÇmimiJu kurseni
3 $0.92 Deri $24.73

Më shumë informacione

Titulli: Princër dhe princesha, përralla të zgjedhura, vëllimi i dytë (kopertinë e trashë)
Origjinali: Princes et princesses
Gjinia: Përralla për fëmijë
Shqipëroi: Anton Papleka
Shtëpia botuese: Pegi
Viti: 2012
Fq. 88
Pesha: 0.441 kg
ISBN: 978-9928-124-20-3

Mbi librin

Princi Zhabjak, sipas vëllezërve Grim
Vëllathi e motërza, sipas vëllezërve Grim
Këpucët e ballos, sipas vëllezërve Grim
Mjellmat e egra, sipas Hans Kristian Andersenit

Reviews

Write a review

Princer dhe princesha, Vol. 2

Princer dhe princesha, Vol. 2

Princi Zhabjak, sipas vëllezërve Grim
Vëllathi e motërza, sipas vëllezërve Grim
Këpucët e ballos, sipas vëllezërve Grim
Mjellmat e egra, sipas Hans Kristian Andersenit

Libra të ngjashëm

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)