Kategoritë

Botuesit

Autorët

Si te gatuajme, Evgjeni Harizi Shihe të plotë

Si te gatuajme, Evgjeni Harizi

Për amvisat ribotimi i recetave "Si të gatuajmë" si dhe plotësimi i tyre me të tjera më të reja është një ndihmë për të pasur një tryezë me gatime të shijshme e aromatike të ushqyeshme, të lehta e të thjeshta për t'u gatuar. Një këshillues i vlefshëm për ta mbajtur pranë, për të kombinuar e për të zgjedhur me lehtësi së "çfarë do të gatuajmë?"

Info shtesë

SKU001352

Disponueshëria: Ne gjendje

$6.20

Me ulje çmimi!

-20%

$7.75

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Titulli: Si të gatuajmë, mbi 500 receta për një tryezë më të pasur
Origjinali: Si të gatuajmë, mbi 500 receta për një tryezë më të pasur
Kategoria: Kuzhinë
Autori: Evgjeni Harizi
Shtëpia botuese: EDFA
Viti: 2006
Fq. 384
Pesha: 0.376 kg
ISBN: 978-99927-867-0-1

Mbi librin

Për amvisat ribotimi i recetave "Si të gatuajmë" si dhe plotësimi i tyre me të tjera më të reja është një ndihmë për të pasur një tryezë me gatime të shijshme e aromatike të ushqyeshme, të lehta e të thjeshta për t'u gatuar. Një këshillues i vlefshëm për ta mbajtur pranë, për të kombinuar e për të zgjedhur me lehtësi së "çfarë do të gatuajmë?"