Kategoritë

Botuesit

Autorët

Libri i dietave Shihe të plotë

Libri i dietave

Dietat janë perceptuar si një farë universi misterioz, në të cilin shkenca e ide përgjithësisht të pranuara përzihen, shpesh me mendjelehtësi të tepruar. Ka nga të gjitha tipet, nga më të thjeshtat tek më të ndërlikuarat, secila me veçoritë, me meritat dhe me kontradiktat e veta.

Info shtesë

SKU001695

Disponueshëria: Ne gjendje

$9.02

Me ulje çmimi!

-20%

$11.27

Titulli: Libri i dietave
Origjinali: Il libero delle Diete
Autori: Shqipëroi: Hasan Bregu
Shtëpia botuese: Bota Shqiptare
Viti: 2011
Fq. 240
Pesha: 0.287 kg
ISBN: 978-9928-00-048-4

Mbi librin

Dietat janë perceptuar si një farë universi misterioz, në të cilin shkenca e ide përgjithësisht të pranuara përzihen, shpesh me mendjelehtësi të tepruar. Ka nga të gjitha tipet, nga më të thjeshtat tek më të ndërlikuarat, secila me veçoritë, me meritat dhe me kontradiktat e veta.