• Banner

  • Çmim i zbritur
Qesh, gazmore nga Europa, Kastriot Mahilaj
  • Qesh, gazmore nga Europa, Kastriot Mahilaj

Qesh, gazmore nga Europa, Kastriot Mahilaj

2362
500 Lekë
425 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ne gjendje

Përshkrimi

Titulli: Qesh, gazmore nga Europa
Origjinali: Qesh, gazmore nga Europa
Gjinia: Anektoda
Përgatiti: Kastriot Mahilaj
Shtëpia botuese: Emal
Viti: 2009
Fq. 180
Pesha: 0.215 kg.

Detajet e librit
Te tjere
2362

Të dhënat

Autori
Kastriot Mahilaj
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Referenca: SKU001408

Botuesi: Te tjere

Gazmore për fëmijë, Tatiana Sini

(0)

Psikologët pohojnë se me anë të humorit njerëzit bëhen më tolerantë, i përballojnë më mirë zhgënjimet dhe mbeten të shëndetshëm mendërisht dhe fizikisht. Sipas tyre humori i mirë mund të asimilohet, njëlloj sikundër asimilohet shkrimi dhe leximi.

Çmimi 170 Lekë Çmimi i zakonshëm 200 Lekë
More
Ka mbaruar
16 libra të tjera në këtë kategori:

Referenca: SKU000290

Botuesi: Cabej

Bambi, Felix Salten

(0)

Një roman për fëmijë, i ndërtuar me një gjuhë sa të thjeshtë aq edhe të bukur. Libri na tërheq me aventurat dhe çapkënllëqet e drerit më të bukur të pyllit, Bambit.

Çmimi 510 Lekë Çmimi i zakonshëm 600 Lekë
More
Ne gjendje

Referenca: SKU001613

Botuesi: Te tjere

Dielli, Hena dhe Bora, Blerim Sinani

(0)

Blerim Sinani (1968) u lind në Kumanovë nga prindër që tërë jetën e tyre ia përkushtuan arsimit dhe edukimit të gjeneratave nga rajoni i Shkupit.Shkollën fillore, gjimnazin dhe Fakultetin për sigurim – Dega Kriminalistikë, i ka mbaruar në Shkup.

Çmimi 255 Lekë Çmimi i zakonshëm 300 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Udhëtim në qëndër të tokës, Zhyl Vern, përshtatje për femijë

(0)

Zhyl Vern, i manhitur nga progresi shkencor i kohës së tij, me librin e tij ''Udhëtim në qendër të tokës'' na bën të besojmë se është e mundur që njeriu të zbresë në thellësinë e planetit tonë. Autori ka hulumtuar gjeologjinë dhe paleontrologjinë dhe i ka manhitur ekspertët me përshkrimet e tij të kafshëve parahistorike.

Çmimi 510 Lekë Çmimi i zakonshëm 600 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)