Historia shqiptare

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Pushtimi i brendshem, Liliana Hoxha Shfaq të madhe

Pushtimi i brendshem, Liliana Hoxha

2095

Produkt i ri

Do të ishte vepër shoqërisht e dobët përballja publike nëse ajo zë fill e fokusohet vetëm në realizimin e komandës shpaguese personale, pa konsumuar së pari vetëgjykimin ndaj çështjes që kundërshton, e sidomos vetëdënimin ndaj interesit të përgjithshëm.

Më shumë detaje

Nuk e kemi më këtë produkt në depo

$11.27

-20%

$14.09

Zbritja në sasi

Sasia Çmimi Ju kurseni
3 $1.41 Deri $38.04

Më shumë informacione

Titulli: Pushtimi i brendshëmOrigjinali: Pushtimi i brendshëmGjinia: Kujtime, histori, politikëAutori: Liliana HoxhaShtëpia botuese: Konica ColorViti: 2012Fq. 592Pesha: 0.73 kgISBN: 978-99956-671-8-4 Koment nga autorja Do të ishte vepër shoqërisht e dobët përballja publike nëse ajo zë fill e fokusohet vetëm në realizimin e komandës shpaguese personale, pa konsumuar së pari vetëgjykimin ndaj çështjes që kundërshton, e sidomos vetëdënimin ndaj interesit të përgjithshëm. Kundërshtuesi për të mirën e përgjithshme edhe pse i tërhequr me zor prej fatit, e liberalizon atë për vete e për të tjerët. Sakrifica ime i kushtohet viktimave të regjimit komunist jo vetëm prej ideologjisë, por kryesisht për luftën për pushtet, për interesa të KGB - së dhe UDB - së kundër të cilave mbeti i vetëm Enver Hoxha.

Reviews

Write a review

Pushtimi i brendshem, Liliana Hoxha

Pushtimi i brendshem, Liliana Hoxha

Do të ishte vepër shoqërisht e dobët përballja publike nëse ajo zë fill e fokusohet vetëm në realizimin e komandës shpaguese personale, pa konsumuar së pari vetëgjykimin ndaj çështjes që kundërshton, e sidomos vetëdënimin ndaj interesit të përgjithshëm.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...