Kategoritë

Botuesit

Autorët

Kange popullore gegnishte, At Vicenc Prennushi Shihe të plotë

Kange popullore gegnishte, At Vicenc Prennushi

Titulli: Kangë popullore gegnishteAutori: At Viçenc PrennushiBiblioteka Françeskane "At Gjergj Fishta"Kolana e Shkrimtarëve FrançeskanëShtëpia botuese: Botime FrançeskaneVendi dhe Viti: ShkodërViti: 2005f. 200Pesha: 0.33 kgISBN: 99927-981-3

Info shtesë

SKU000913

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$5.63

Me ulje çmimi!

-20%

$7.04

libërNga (sasia)Ulja
Kange popullore gegnishte, At Vicenc Prennushi3 --$0.70

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Hija e Maleve, Ernest Koliqi

  Hija e...


  Libri 'Hija e Maleve' nis me novelën 'Nusja e...

 • Sikur te isha djale, Haki Stermilli

  Sikur te...


  Jeta ime për të tjerët, ndoshta nuk, nuk e vlen...

 • Vargjet e lira, Novelat e qytetit te Veriut, Migjeni

  Vargjet e...


  Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla,...

Titulli: Kangë popullore gegnishteAutori: At Viçenc PrennushiBiblioteka Françeskane "At Gjergj Fishta"Kolana e Shkrimtarëve FrançeskanëShtëpia botuese: Botime FrançeskaneVendi dhe Viti: ShkodërViti: 2005f. 200Pesha: 0.33 kgISBN: 99927-981-3-0 Dialekti: Gegnisht