Bashkëkohore

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Pesëmbëdhjetë minutat e fundit, Fatma K. Barbarosoglu Shfaq të madhe

Pesëmbëdhjetë minutat e fundit, Fatma K. Barbarosoglu

Produkt i ri

Ata mund të mos i kisha parë fare. Nuk mund të isha bërë dëshmitare. Duke u bërë dëshmitar i mbarimit të jetës së tyre, nga mund ta dija që do të bëhesha dhe dëshmitari i mbarimit të jetës sime?

Më shumë detaje

$4.50

-20%

$5.63

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Pesëmbëdhjetë minutat e fundit
Origjinali: Son On Beş Dakika
Gjinia: Roman
Autori: Fatma K. Barbarosoğlu
Shqipëroi: Urtis Harri
Shtëpia botuese: Fan Noli
Viti: 2018
Fq. 224
Pesha: 0.291 kg.
ISBN: 978-9928-251-77-0

Fragment nga libri

Ata mund të mos i kisha parë fare. Nuk mund të isha bërë dëshmitare. Duke u bërë dëshmitar i mbarimit të jetës së tyre, nga mund ta dija që do të bëhesha dhe dëshmitari i mbarimit të jetës sime?

Ju lutem, më jepni lejen ta rregulloj fjalinë time. Ta rregulloj duke thënë ndalimin e jetës sime. Jeta ime ndaloi. Të gjithë ata që lëvizin kanë dhe një pikë ndalimi apo jo?

Reviews

Write a review

Pesëmbëdhjetë minutat e fundit, Fatma K. Barbarosoglu

Pesëmbëdhjetë minutat e fundit, Fatma K. Barbarosoglu

Ata mund të mos i kisha parë fare. Nuk mund të isha bërë dëshmitare. Duke u bërë dëshmitar i mbarimit të jetës së tyre, nga mund ta dija që do të bëhesha dhe dëshmitari i mbarimit të jetës sime?