Kategoritë

Botuesit

Autorët

Engjej dhe Djaj, Dan Brown Shihe të plotë

Engjej dhe Djaj, Dan Brown

Përpara se të shpërthente te "Kodi i Da Vinçit", simbologjisti me famë botërore i Harvardit, robert Langtoni, thirret nga një institut zviceran kërkimesh shkencore për të transkriptuar një simbol të lashtë, damkosur në gjoksin e një fizikani të vrarë.

Info shtesë

SKU000048

Disponueshëria: Ne gjendje

Ky është ekzemplari i fundit!

$11.27

Me ulje çmimi!

-20%

$14.09

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Kohe per te vrare, John Grisham

  Kohe per te...


  Jeta e një vogëlusheje 10-vjeçare,...

 • Apelimi, John Grisham

  Apelimi,...


  Në Misisipi, në një sallë gjyqi të mbushur plot...

 • Qeni i Baskervileve, Arthur Conan Doyle

  Qeni i...


  Sherlok Holmsi është një nga personazhet më të...

Titulli: Engjej dhe Djaj
Autori: Dan Brown
Shqipëroi: Amik Kasoruho
Shtëpia botuese: Dudaj, 2005
Fq. 480
Pesha: 0.5 Kg.

Mbi librin

Përpara se të shpërthente te "Kodi i Da Vinçit", simbologjisti me famë botërore i Harvardit, robert Langtoni, thirret nga një institut zviceran kërkimesh shkencore për të transkriptuar një simbol të lashtë, damkosur në gjoksin e një fizikani të vrarë. Ajo çka ai zbulon, i kalon kufijtë e imagjinatës: një hakmarrje vrastare kundër Kishës Katolike, e kryer nga një sekt qindraveçar - Të Përndriturit.

Shënim: Ky titull bën pjesë në librat & autorët më të shitur për vitin 2009.