Thriller

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Manastiri i nemur, Peter Haines Shfaq të madhe

Manastiri i nemur, Peter Haines

Produkt i ri

Në një krahinë të largët të Anglisë, në një fshat të veçuar ndodhin një sërë ngjarjesh të pazakonta që tërheqin vëmendjen e qeverisë; drita që shfaqen herë pas here në qiell, një makinë policie që ndahet përgjysmë në mënyrë të mistershme dhe një i ftohtë i pazakontë për stinën që mbulon fshatin.

Më shumë detaje

Ne gjendje

$7.89

-20%

$9.86

Add to wishlist

Më shumë informacione

Titulli: Manastiri i nëmur
Origjinali: Priory
Gjinia: Roman
Autori: Peter Haines
Shqipëroi: Marsela Bardhi
Shtëpia botuese: Morava
Viti: 2009
Fq. 263
Pesha: 0.301 kg.
ISBN: 978-99956-26-32-7

Mbi librin

Në një krahinë të largët të Anglisë, në një fshat të veçuar ndodhin një sërë ngjarjesh të pazakonta që tërheqin vëmendjen e qeverisë; drita që shfaqen herë pas here në qiell, një makinë policie që ndahet përgjysmë në mënyrë të mistershme dhe një i ftohtë i pazakontë për stinën që mbulon fshatin.

Autoritetet dërgojnë atje një kërkues shkencor, profesor Okud Eshin së bashku me skuadrën e tij për të hetuar mbi çështjen. Ardhja e tyre nuk shihet me sy të mirë nga banorët, të cilët prej shekujsh ruajnë një të fshehtë dhe nuk kanë ndërmend ta zbulojnë atë.

Reviews

Write a review

Manastiri i nemur, Peter Haines

Manastiri i nemur, Peter Haines

Në një krahinë të largët të Anglisë, në një fshat të veçuar ndodhin një sërë ngjarjesh të pazakonta që tërheqin vëmendjen e qeverisë; drita që shfaqen herë pas here në qiell, një makinë policie që ndahet përgjysmë në mënyrë të mistershme dhe një i ftohtë i pazakontë për stinën që mbulon fshatin.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)