Thriller

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

Ulje çmimi! Presidenti eshte zhdukur, Bill Clinton, James Patterson Shfaq të madhe

Presidenti eshte zhdukur, Bill Clinton, James Patterson

Produkt i ri

Presidenti është zhdukur. E gjithë bota është tronditur. Por arsyeja e zhdukjes së tij është shumë më e rëndë se ç'mund të imagjinohet. Një libër me detaje që vetëm një president mund t'i dijë, dhe me kureshtjen gjithëpërfshirëse, që vetëm James Patterson – i mund të ngjallë.

Më shumë detaje

Në gjendje

$17.92

-20%

$22.40

Më shumë informacione

Titulli: Presidenti është zhdukur
Origjinali: The president is missing
Gjinia: Roman
Autori: Bill Clinton, James Patterson
Shqipëroi: Makleta N. Nika, Mirela Prifti
Shtëpia botuese: Argeta LMG
Viti: 2018
Fq. 498
Pesha: 0.687 kg.
ISBN: 978-9928-192-79-0

Mbi librin

Presidenti është zhdukur. E gjithë bota është tronditur. Por arsyeja e zhdukjes së tij është shumë më e rëndë se ç'mund të imagjinohet. Një libër me detaje që vetëm një president mund t'i dijë, dhe me kureshtjen gjithëpërfshirëse, që vetëm James Patterson – i mund të ngjallë.

Reviews

Write a review

Presidenti eshte zhdukur, Bill Clinton, James Patterson

Presidenti eshte zhdukur, Bill Clinton, James Patterson

Presidenti është zhdukur. E gjithë bota është tronditur. Por arsyeja e zhdukjes së tij është shumë më e rëndë se ç'mund të imagjinohet. Një libër me detaje që vetëm një president mund t'i dijë, dhe me kureshtjen gjithëpërfshirëse, që vetëm James Patterson – i mund të ngjallë.

Libra të ngjashëm

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)