Kategoritë

Botuesit

Autorët

Ligji diplomatik dhe konsullor, Ludwik Dembinski Shihe të plotë

Ligji diplomatik dhe konsullor, Ludwik Dembinski

Disponueshëria: Në gjendje

$15.78

Me ulje çmimi!

-20%

$19.72

Titulli: Ligji diplomatik dhe konsullor
Gjinia: Marrëdhënie ndërkombëtre
Autori: Ludwik Dembinski
Shqipëroi: Ledion Krisafi
Shtëpia botuese: Instituti i Studimeve Ndërkombëtare
Viti: 2017
Fq. 192
Pesha: 0.254 kg.
ISBN: 978-99956-80-96-4