Kategoritë

Botuesit

Autorët

Hylli i drites, numri 4, 2006 Shihe të plotë

Hylli i drites, numri 4, 2006

Titulli: Hylli i dritësVotër kulture shqiptarenr. 4Vendi dhe viti: Shkodër, 20062 korint, 3, 17Ubi Spiritus Domini, ibi libertasKu asht Shpirti i Zotit, aty asht liriaF. 166Pesha: 0.28 Kg.

Info shtesë

SKU000359

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$3.96

Me ulje çmimi!

-20%

$4.95

libërNga (sasia)Ulja
Hylli i drites, numri 4, 20063 --$0.50

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Iliada, Homeri

  Iliada, Homeri


  Ngjarjet e "Iliadës" janë vendosur në vitin e...

 • Tregtar flamujsh, Ernest Koliqi

  Tregtar...


  Ernest Koliqi (1903 - 1975) është poet,...

 • Kater stinet, Naim Frasheri

  Kater...


  Titulli: Katër stinëtAutori: Naim...

Titulli: Hylli i dritësVotër kulture shqiptarenr. 4Vendi dhe viti: Shkodër, 20062 korint, 3, 17Ubi Spiritus Domini, ibi libertasKu asht Shpirti i Zotit, aty asht liriaF. 166Pesha: 0.28 Kg.